Biz Kimiz?

Bir QR Kodu taradıysanız, B1rkod kullanılarak oluşturulmuş olma ihtimali vardır. Dijital pazarlamayı bir üst seviyeye taşıyoruz ve binlerce kişinin ve şirketin iş hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyoruz. B1rkod, 2020 yılında 4 kişilik genç girişimci ekibi tarafından kuruldu. ekip olarak QR Kodlarının gerçek potansiyelini henüz radarın altındayken gördük. Bizim için en önemlisi insanlar. Söylediğimiz gibi, "Biz sadece tuttuğumuz şirket kadar iyiyiz." B1rkod ‘da ki her bir üyenin genel başarımıza katkıda bulunduğuna inanıyoruz. Bu nedenle herkesi kendi potansiyelini gerçekleştirmeye teşvik eden bir ortam sağlamayı amaçlıyoruz.

NEDEN QR KOD SİSTEMLERİ?
Sınırsızdır

QR kod ile sınırlı alanlarda sınırsız bilgi, mesaj, video, ve her türlü içerik aktarımı sağlayabilinir. Bir dergi reklamında, bilboard üzerinde, mağaza içinde veya TV’de ürününün tanıtım videosundan, kullanıcı el kitabına kadar ürün hakkında her türlü detaya sadece okutma sayesinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Merak Uyandırır

O Kare kod’da ne olduğu, doğal insan yapısına uygun olarak merak edilir. Gerilla tarzı reklam kampanyaları için vazgeçilmez unsur olur. Doğru kurgulamayla merak seviyesini arttırıp geri dönüşleri çoğaltmak mümkündür.

Her yer Vitrindir

E-ticaret uygulamasıyla birleştirdiğinizde ürünlerinizin kare kodunun bulunduğu her yer vitrininizdir. Misafirlikte ikram edilen şaraptan, arkadaşta görüp beğenilen kazağa kadar müşterileriniz artık sizin canlı vitrininizdir.

Hızlı ve Performanslıdır

Profilinizi anında oluşturarak hızlı bir şekilde QR Kodunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Başarılı bir Satış Temsilcinizdir

Mağazanızdaki bir ürüne eklediğinizde benzeri ürünleri tavsiye edebilir, mağaza stokunuzda olmayan renk ve modelleri tanıtabilir, ürüne uygun aksesuarları tavsiye edebilir, ve stokta olmayan ürünleri sipariş alıp adrese teslim edebilir.

Yol da tarif eder

Google maps uygulamasıyla birleştirerek özellikle yeni açılacak mağaza tanıtımları için veya mevcut mağazaların yerini göstermek için idealdir. Tarayan müşteriye bulunduğu yerden mağazaya kadar adres tarif eder.

Sosyaldir

Her türlü sosyal medya uygulamalarına bağlanıp müşterilerin markayı takip etmesi, sitesine üye olması, yorum yollaması şikayet ve memnuniyet bildirmesi sağlanabilir.

Yaratıcılık Sağlar

Lansman, Özel Kampanya, çekiliş ve indirimler için kullanıcı dostu bir pazarlama aracıdır. İnteraktif uygulamalarla pekiştirilerek tanıtımın satışa dönüştürülmesinde çok etkilidir. Digital indirim çeki, etkinliklerde çekilişler, ve yeni ürün lansmanından anında indirim ve satış sağlayan günün ürünü uygulamalarına kadar yaratıcılıkta sınır sadece uygulayıcıdır.

Ucuzdur

Getirdiği sonuçlar düşünüldüğünde çok ucuz bir pazarlama ve tanıtım enstrümanıdır. Uygulamayı ücretsiz kullanabilecek birçok yazılım internette bulunmaktadır. Büyük ölçekli perakendeciler için Database kullanacak detaylı uygulamalar da yine maliyet açısından çok makul fiyatlara oluşturulabilmektedir.